В Ужгороді померла жінка, вагітна двійнею

Нaспрaвді, їx нe тaк бaгaтo, aлe рeдaкція Mukachevo.net перевірила інформацію, яку поширюють низка ЗМІ, та зібрала усі офіційні деталі трагедії.

Отже, згідно з офіційною інформацією, у вівторок 27 червня, в ужгородському перинатальному центрі померла вагітна жінка, яка мала народити двійню.

Факт смерті вагітної жінки разом з двійнею підтвердила Мukachevo.net заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Міцьо.

Водночас, протягом вівторка, 27 червня у правоохоронних органах, зокрема поліції, цього факту нашій редакції не підтверджували, хоча і не спростовували. Як розповіла Мukachevo.net речниця ГУНП у Закарпатській області Тетяна Щоголева, станом на ранок середи, 28 червня ситуація не змінилася: жодної інформації про цю трагедію в поліції нема, відтак і не йдеться про порушення кримінальної справи абощо наразі.

Звідки саме жінка та скільки їй років, також поки що не відомо. Причина смерті жінки теж поки не відома, це стане ясно з висновків патологоанатомічного заключення, зауважують медики.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.